Kurs sternik motorowodny Zamość

Kurs sternik motorowodny Zamość:

WOPR Zamość - kurs sternika motorowodnego w Zamościu !

Jeśli marzysz o opanowaniu sztuki prowadzenia motorówek, jachtów motorowych i chcesz zdobyć niezbędną wiedzę oraz umiejętności, jesteś we właściwym miejscu.

Nasz kurs sternika motorowodnego w Zamościu to doskonała okazja do nauki i przygotowania się do zdobycia uprawnień sternika motorowodnego. Bez względu na to, czy jesteś zupełnym początkującym, czy masz już pewne doświadczenie na wodzie, nasz program jest skonstruowany tak, aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom uczestników o różnym stopniu zaawansowania.

Podczas kursu będziesz uczyć się podstawowych i zaawansowanych technik prowadzenia motorówek oraz zdobywać wiedzę z zakresu przepisów i zasad bezpieczeństwa na wodzie. Nasi wykwalifikowani instruktorzy, posiadający bogate doświadczenie w żeglarstwie i motorowodzie, zapewnią Ci profesjonalne i praktyczne szkolenie.

Kurs sternika motorowodnego w Zamościu obejmuje zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. Będziesz mieć okazję zdobyć umiejętności manewrowania motorówką, poruszania się w różnych warunkach pogodowych oraz reagowania na sytuacje awaryjne. Naszym celem jest przygotowanie Cię do samodzielnego i bezpiecznego prowadzenia motorówki na wodzie.

Po zakończeniu kursu sternika motorowodnego w Zamościu otrzymasz oficjalne uprawnienia, które umożliwią Ci legalne i odpowiedzialne korzystanie z motorówek na polskich wodach wewnętrznych. Będziesz również mógł cieszyć się przyjemnością spędzania czasu na wodzie, odkrywając nowe możliwości i przygody.

Zapraszamy do zapisów na nasz kurs sternika motorowodnego w Zamościu i dołącz do grona pasjonatów motorowodnych. Rozpocznij swoją przygodę z prowadzeniem motorówek już dziś!Wymagania 1.

  • Ukończony 14 rok życia
  • Zdanie egzaminu na stopień Sternika Motorowodnego

Uprawnienia 1.

  • Prowadzenie jachtów motorowych po wodach śródlądowych
  • Prowadzenia jachtów motorowych o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej.

LICENCJA NA HOLOWANIE NARCIARZA LUB INNYCH OBIEKTÓW PŁYWAJĄCYCH

Wymagania 1.

  • Ukończony 18 rok życia
  • Posiadanie patentu co najmniej sternika motorowodnego
  • Zdanie egzaminu na licencję na holowanie narciarza lub innych obiektów pływających

Uprawnienia

  • Uprawnia do turystyki wodnej na jachtach motorowodnych przy holowaniu narciarza wodnego
  • Uprawnia do turystyki wodnej na jachtach motorowodnych przy holowaniu innych obiektów pływających służących do uprawiania sportu lub rekreacji z wyłączeniem jachtów żaglowych i jachtów motorowych.

Stały nabór

Przez cały czas trwa stały nabór na kursy.

Warunkiem uruchomienia kursu jest zebranie grupy liczącej minimum 6 osób.
Wiadomość w biurze Rej. WOPR w Zamościu lub pod numerem telefonu (84) 639 14 57.

 


Pozostałe kursy:

Sprawdż również warunki do przystąpienia do kursów:

Ratownik wodny, Młodszy ratownik wodny, Ratownik WOPR

Dane informacyjne

Logo Wopr stopka

Rejonowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Zamościu

22-400 Zamość
ul.Zamoyskiego 62A
tel./fax: 84 639 14 57
email: woprzamosc@wp.pl

Numer konta bankowego:
PKO S.A. II o/Zamość 61 1240 2005 1111 0000 1764 7889

Nasze sociale